Actueel weer Smeerebbe-Vloerzegem
Laatste update: 2026-05-15 om 13:19 uur
| Temperatuur | 11.0 °C |
| Neerslag | 1.8 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.4 km/u uit NNO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1005.4 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 9.7 km/u om 10:21 u |
| Minimum temp. | 0.2 °C om 05:10 u |
| Maximum temp. | 11.2 °C om 10:16 u |
| Windchill | 11.0 °C |
| Hitte index | 11.0 °C |
| Dauwpunt | 5.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 69.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 00:00 u |
| Zon onder | 21:27 u |